Powered by:Proticaret
Hakkımızda : Yzc Kozmetik
HAKKIMIZDA
 Biz Kimiz ?

Yzc kozmetik,parfüm konusunda tüm ihtiyaçlarını bulabileceğiniz; markalı,orijinal parfümler ve kendi markamız olan Fabrio&Romeo serisi olarak farklı alternatifler,uygun fiyat politikası,satış öncesi ve satış sonrası sınırsız destek ile 24 saat boyunca karşılamak,parfüm severlerin keyifle inceleyip ,oturdukları yerden kolayca ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Dünyaca Ünlü Markalar &Farklı Seçenekler

Yzckozmetik.com’da Dünya’nın önemli parfüm markalarının 500 den  fazla ürünleri yer almaktadır. Ürünler %100 orijinal ve garantilidir.Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin doğrudan ,distribütörlerin  bayii firması ile çalışmaktadır.Yzc kozmetik ‘de tüm ürünler yzckozmetik.com ekibi tarafından özenle en iyi ve en çok tutulan ürünleri satışa sunulur.Sipariş verilen ürünler güvenli ve hızlı şekilde kargo yoluyla adresinize teslim edilir.

365 gün  7/24 güvenli alışveriş

Güvenli Alışveriş : Kredi Kartı ve Havale seçenekleri

Ödeme sayfamızda 128 bit ssl güvenlik sertifakası kullanılmaktadır .Bu nedenle Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır.

Neden Yzc Kozmetik Tercih Etmelesiniz?

E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satıs sonrası maksimum hizmet vermek,müşteri ihtiyaçlarını beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturmak müşteri memnuniyeti ön planda tutmak,kalite politakımız ın temel unsurlarını oluşturmaktadır

Bize ulaşın

Eğer bir sorunuz veya öneriniz olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. info@yzckozmetik.com  adresinden bize ulaşabilirsiniz.